PROMP

AUTOSERVIS

V rámci služieb nášho autoservisu pre Vás zabezpečujeme starostlivosť o motorové vozidlá všetkých značiek a modelov do 3,5 t.
Každému vozidlu venujeme osobitnú pozornosť , k práci pristupujeme s odbornou starostlivosťou a k želaniam zákazníka sa staviame nanajvýš ústretovo.

Po obdržaní požiadavky na servis vozidla vypracujeme vopred každému zákazníkovi cenovú ponuku.

Ceny náhradných dielov účtujeme za bežné maloobchodné predajné ceny našich dodávateľov.

Ak neviete, čo Vaše vozidlo trápi nemusíte sa obávať. Radi vykonáme obhliadku vozidla za účelom zistenia závady.

Využívate svoje vozidlo na podnikanie a nechcete strácať svoj zisk v čase, kedy je vozidlo v servise? Práve preto umožňujeme našim klientom dohodnúť si individuálny termín servisu svojho vozidla i mimo štandardných otváracích hodín. Veď prečo sa sladko nevyspať, kým niekto iný zabezpečí servis Vášho auta?

Je váš čas na toľko vzácny, že ho nechcete strácať cestovaním do servisu? Aj pre Vás sme našli ideálne riešenie.

Priviezli ste k nám auto a nemáte sa ako dostať do práce ?
Do vzdialenosti 10 km od servisu Vás radi odvezieme zadarmo.

Zabudli ste na termín technickej a emisnej kontroly?
Ani to nie je problém. Zabezpečíme Vám termín do 24 hodín a aby toho nebolo málo, môžete sa u nás zaregistrovať pre odber notifikácií o končiacej sa platnosti Vašej technickej a emisnej kontroly. Takto Vám pohodlne a v predstihu pripomenieme túto povinnosť.

Vaše auto potrebuje technickú a emisnú kontrolu?
Zverte ho nám. Auto pripravíme a v prípade záujmu zabezpečíme  jeho pristavenie / vyzdvihnutie na/zo stanice technickej a emisnej kontroly.

Máte pocit, že Vaše auto už nie je to čo kedysi, niečo mu je ale nevyznáte sa v tom?
Príďte sa poradiť. Naši milí servisní technici Vám radi vysvetlia čo Vášmu autíčku chýba a pomôžu Vám znovu ho vrátiť do predošlej  kondície.

Hľadáte pre svoje auto spoľahlivý servis a neviete sa rozhodnúť?
Dohodnite si s nami stretnutie a príďte sa k nám sami presvedčiť o kvalitách nášho servisu, radi Vás privítame.

Chceli by ste byť prítomní pri servise Vášho vozidla a mať tak istotu, že boli vykonané všetky objednané práce a náhradné diely použité na Vaše vozidlo sú skutočne nové?
Aj v tomto Vám vieme vyhovieť. Vstup do servisu prechádza servisnou halou. Pri dodržaní bezpečnej vzdialenosti a bezpečnostných pokynov servisných technikov sa môžete pozerať na prebiehajúci servis.

[featured_item][/featured_item]